Digimer Biz Kimiz 3

Digimer'e Hoşgeldiniz

Toplam 26 yıllık kurumsal tecrübe ile kurulan Digimer Dijital İş Süreçleri ve Yazılım Hizmetleri, büyük global firmalardan KOBİ’lere kadar geniş bir yelpazede yer alan şirketlere ‘Dijital Dönüşüm’ danışmanlığı ve yazılım alt yapı kurulumu konularında hizmet vermektedir. Digimer, çözüm ortağı olduğu Octopod yazılım platformunu kullanarak şirketlerin üretimden satışa tüm departmanları ve bölümleri için iş akış süreçleri tasarlamakta ve bu sayede tüm organizasyonda verimlilik artışı sağlayarak mutlu müşteriler yaratmaktadır.

Yetenek ve Kabiliyetlerimiz

İşinizi sizinle beraber geliştirirken sahip olduğumuz tecrübe, yetenek ve kabiliyetlerimizi kullanırız. Biz sizin için çalışırız.

Süreç Geliştirme
Araştırma
Tasarım
Teknoloji

Size Özel Tasarım

Gelişmiş yazılım platformumuz ile yazılımlarınızı size özel tasarlıyoruz.

Eğitimler

Sizin için tasarlanan yazılımları etkin kullabilmeniz için eğitimler düzenliyor, dijital dönüşümler için şirket içi kültürü oluşturmanıza yardım ediyoruz.

İş Süreçleri Oluşturma

Doğru soruları sorarak ve araştırarak sizin için en uygun iş süreçlerini oluşturuyoruz.

Devamlılık

Değişen iş koşulları için yazılımlarınızı güncelliyor, yeni formlar ve iş akışları oluşturmak için çalışanlarınızı yetkilendiriyoruz.

Danışmanlık

Sektörünüzdeki tecrübeli çalışanlar ile bir araya gelerek en iyi süreçleri yaratmanıza katkıda bulunuyoruz.

Sürekli Destek

Yazılım ve iş geliştirmeleri için sizinle sürekli iletişim içerisinde oluyor, periyodik görüşmeler ile sizi güncel tutuyoruz.

İşinizi beraber geliştirmek için her türlü zorluğa hazırız.

Kurucu Yönetici
1983 yılında doğan Taylan Akalın çalışma hayatına Retailing Institue'de saha araştırma görevlisi olarak başlamış ve daha sonra Capitol alışveriş merkezinin halkla ilişkiler departmanında görev almıştır. 2004 yılında Philips Türkiye bünyesinde satış destek operasyonunda görev alarak kısa zamanda destek bölüm koordinatörlüğü görevine atanmıştır. Philips Türkiye'deki hayatına kilit müşteri yöneticisi ve ticari pazarlama yöneticisi pozisyonları ile devam eden Taylan Akalın bu süreçte "SAP ERP dönüşümü", "kısa ve orta vadeli satış planlama sistemi" ve "sipariş-stok takip sistemi" projelerinde görev almıştır. 2011 yılında Canon Türkiye'de ürün ve iş geliştirme yöneticisi görevini alarak dijital bilgi sistemleri sektörüne geçiş yapan Taylan Akalın daha sonra Türkiye ve İsrail pazarlarından sorumlu ülke satış müdürü pozisyonuna terfi etmiştir. Canon Türkiye'de "departmanlar arası iletişim geliştirme", "satış ekibi için Salesforce entegrasyonu", "leasing sözleşme yönetimi" ve "bilgi yönetimi profesyonel hizmetleri" projelerine liderlik ederek, her iki ülke pazarında da markanın pazar liderli olmasında kritik rol oynamıştır. Galatasaray Üniversitesi işletme yüksek lisans mezunu olan Taylan Akalın ayrıca Galatasaray spor kulübü kongre üyesi ve yüzme milli takım sporcusudur.